Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji uzupełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Aranżując zieleń skupiamy się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów, dobrym planowaniu i otaczającym krajobrazie. Dzięki holistycznemu ujęciu nasze ogrody zachwycają w każdym aspekcie.

Elementy projektu ogrodu

Etapy procesu współpracy z klientem i elementy projekt zieleni

Etapy projektowania ogrodu

Naszą specjalnością jest projektowanie ogrodów przydomowych. W naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na potrzeby oraz oczekiwania użytkowników oraz otaczający krajobraz. Oto etapy procesu projektowanie nad stworzeniem doskonałego ogrodu.

Każda przygotowywana przez nas aranżacja zieleni jest dokładnie opracowana pod względem technicznym oraz użytkowym. Dążymy do zachowania harmonii i spójności pomiędzy projektowaną roślinnością, a otaczającymi ją strukturami architektonicznymi, łącząc kreatywne pomysły z funkcjonalną praktycznością.

 


Projekt koncepcyjny

Na początku pracy nad nowym ogrodem wykonywany jest projekt koncepcyjny, czyli uproszczone przedstawienie podstawowych rozwiązań projektowych. Ogólnie przedstawia on podział na strefy, jak niska zieleń, trawniki, wysoka zieleń, rozmieszczenie żywopłotów, altan i innych głównych elementów. Taki projekt jest podstawą do stworzenia bardziej szczegółowego projektu wykonawczego.

Projekt wykonawczy

Jest to dokładne, techniczne opracowanie planu ogrodu, na podstawie którego wykonawcy są w stanie wytyczyć i zbudować alejki, rozmieścić elementy oświetlenia, nawadniania, rozmieścić rabaty i klomby, a w końcu posadzić rośliny. Otrzymasz wizualizację, a także kosztorys wykonawczy i opis pielęgnacji ogrodu w najbliższych latach wraz z opisem roślin.

Na życzenie klientów wykonujemy również projekt oświetlenia i nawodnienia.

Realizacja ogrodu

Na podstawie projektu wykonawczego ogród zostanie zapełniony elementami, które podczas projektowania zostały zatwierdzone. Nasza ekipa, składająca się z ogrodników, murarza i stolarza dołoży wszelkich starań aby każdy element projektu został precyzyjnie i profesjonalnie wykonany w terenie.