Menu Zamknij

Tarasy kompozytowe w twoim ogrodzie

Taras drewniany jest piękny, ale drogi i wymagający w konserwacji. Dlatego wtedy, gdy poszukują Państwo alternatywnego rozwiązania, polecamy tarasy kompozytowe, które łączą w sobie piękno drewna z trwałością i łatwą w utrzymaniu nawierzchnią. W naszej firmie AquaSmart zajmujemy się projektowaniem i realizacją tarasów tego rodzaju – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zajmujemy się kompleksową realizacją ogrodów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo także:

To te przestrzenie, gdzie najczęściej spędzamy czas na świeżym powietrzu wokół domu – na spotkaniach ze znajomymi, relaksie, zabawie z dziećmi, dlatego też taras powinien być nie tylko ładny, ale również wytrzymały na długie lata.

Właśnie dlatego dzisiaj coraz większym zainteresowaniem cieszą się tarasy kompozytowe – Kraków jest tym miastem, gdzie możemy je dla Państwa zrealizować, a także działamy w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Czym są tarasy kompozytowe?

Kompozyty do budowy tarasów to nowoczesne materiały budowlane, które produkowane są z połączenia drewna naturalnego oraz tworzyw sztucznych, najczęściej PCV. Dzięki temu łączą one najlepsze parametry drewna wraz z atutami tworzyw, jednocześnie także eliminując ich wady.

W sprzedaży można znaleźć różnego rodzaju deski kompozytowe, które wytwarzane są już w gotowych elementach do montażu – w systemach można znaleźć legary, deski, łączniki oraz maskownice, a także inne artykuły ułatwiające montaż.

Najważniejsze zalety tarasów kompozytowych:

  • mają powierzchnię podobną do drewna
  • są odporne na wilgoć
  • są odporne na warunki atmosferyczne
  • są bardzo trwałe
  • mają nieblaknący kolor
  • są dostępne w różnych kolorach do wyboru
  • nie wymagają skomplikowanej konserwacji
  • są łatwe w układaniu dzięki specjalnym systemom

Te zalety powodują, że obecnie tarasy kompozytowe są bardzo popularne i chętnie kupowane przez właścicieli domów jednorodzinnych – to kapitalny wybór jako alternatywa dla drewna, a ponadto ich ceny wcale nie są wysokie i porównywalne są z cenami najtańszych tarasów drewnianych.

Tarasy kompozytowe - przykładowa realizacja

Tarasy kompozytowe w Krakowie
Jeżeli zainteresowały Państwa deski tarasowe kompozytowe, nasza firma „Irene” zajmuje się kompleksową realizacją tarasów na zamówienie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa projekt tarasu, a także cały projekt ogrodu, aby przestrzeń wyglądała bardzo atrakcyjnie i pasowała do całego otoczenia.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami zajmującymi się realizacją tarasów kompozytowych – to specjaliści, którzy doskonale znają tę technologię i są w stanie wykonać dla Państwa efektowne kompozycje zgodnie z dostarczonym przez nas projektem. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że taras będzie wyglądał bardzo atrakcyjnie i będzie mógł posłużyć na długie lata.

W razie dodatkowych pytań związanych z realizacją tarasów jesteśmy do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, e-mailowo, aby umówić się na bezpłatne konsultacje z architektem.